Güncel Para kazanma YöntemleriPara Kazan

BİLBOARD OLARAK PARA KAZANMAK

BİLBOARD OLARAK PARA KAZANMAK

Bilboart olarak para kazanmak diyince hadi oradan sen ne diyorsun diyebilirainiz.Biliyoruz ilk duyduğunuzda nasıl yani diye sordunuz. Yani kendinizi reklam panosu yapacaksınız. Kulağa komik geliyor demi ama iyi para kazanacaksınız. Öyle kostümler giyerek eğlendiren animatörler gibi değil. Nasıl bilboard olacaksınız şimdi size anlatacağız.

BİLBOARD NEDİR? NASIL PARA KAZANILIR
Büyük markalar her ürettikleri yeni üründe, yada markalarının ne kadar güçlü olduğunu, piyasada her zaman bende varım demek adına düzenli olarak reklam vermeye özen gösterirler. Televizyon, radyo gibi reklam verecekleri yerlere milyonlar harcarlar. Reklam için şirket bütçesinden ciddi rakamlar ayırırlar. Belli bir dönemde ise bilboard reklamları kullanırlar. Tabi bazende reklam bütçesini kısıtlama yoluna giderek kendilerinin markasını üstünde taşıyacak AYAKLI BİLBOARD seçerler. Yani insanları.

T-shirt, mont, şapka, atkı gibi ürünlerde kendi amblemleri, reklamları olan ürünleri giyerek gezmelisiniz. Önek buradan inceleyebilirsiniz.Özellikle Türkiye’de üniversite öğrencileri bu işten oldukça faydalanıyorlar. Aslında çok rahat sadece kıyafet giyerek geziyorsunuz. Markayı anlatmanız, tanıtmanız, açıklama yapmanız gerekmiyor.


Birde eğer aracınız varsa sürekli geziyor seyahat ediyorsanız aynı zamanda da ayaklı bilboard olarak kazanmak isterseniz aracınıza reklam stickerı yapıştırmak yeterli. Firma ile anlaşmanız dahilinde size hangi caddeden kaç defa geçmeniz gerektiğini dahi söyleyeceklerdir. Tabiki hepsi şirketin size ödeyeceği para ile belirleniyor.

Bir başka seçenek ise daha çok basit özellikle gezmeniz gerekmeyen. Evinizin bahçe duvarı müsait ve birde işlek bir caddeye yakınsa oda bilboard olarak kullanılır ve yine para kazanırsınız.

Aslında bu yöntemle para kazanmak biraz daha zahmetsiz diyebiliriz. Günlük hayatınıza devam ederken ben şunu yapmalıyım diye düşünmenizde gerekmiyor. Sadece reklam verecek uygun şirketlerle iletişime geçmelisiniz.

Evinize, aracınıza yapıştıracağınız afişleri, giyeceğiniz kıyafeti reklam verecek şirket size belirleyecektir. Reklam yapma sürenizi, ne kadar kazanacağınızı, en önemlisi de reklam veren firmanın belirleyeceği kuralları çok iyi öğrenin.

Aylık reklamda verebilirler senelik reklamda. Bir sonraki reklam vermek istediklerinde iletişime geçecekleri öncelikli kişi siz olursunuz.
İşte ayaklı bilboard olmak bu kadar kolay. Çok basit olan bu işi düşünmeden yapabilirsiniz. Bol kazançlar dileriz.

Bilboard olarak para kazanmak konumuz hakkinda yorumda görüş ve onerilerinizi belirtebilirsiniz sitemizdeki diger kazanç konularina buradan ulaşabilirsiniz

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

25 thoughts on “BİLBOARD OLARAK PARA KAZANMAK”

  1. Süpermiş gerçekten ama bir yeri anlamadim kıyafet giyerek kısmını indirimli almak mı kazanç yoksa anlaşmak mi gerekiyor firmalar klüpler ile 🤔 yardımcı olursanız sevinirim

    1. Firmaların reklamları basılı olduğu ürünlerini giyerek geziyorsunuz o şartla para kazanıyorsunuz.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla