Güncel Para kazanma YöntemleriPara Kazan

BEBEK DOĞUM SÜSLEMELERİ HAZIRLAMA

BEBEK DOĞUM SÜSLEMELERİ HAZIRLAMA
Küçük bir sermaye ile başlayacağınız bebek süslemeleri işi nedir nasıl yapılır biraz bu konu hakkında size bilgi verelim.
BEBEK DOĞUM SÜSLEMELERİ İŞİ NEDİR
Bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alan ve bu mutluluğu yaşayan her aile bebeği için özel bir ortam yaratmak ister. Kapı süslemesinden, beşiğine, hastane odasından, anneye kadar hepsi özenli bir şeklide hazırlık yapar. Gelecek olan misafirlerine karşıda farklı bir oda sunmaktır amaç.

Çok fazla sermaye gerektirmeden bebeğin cinsiyetine bağlı olan ürünleri hazırlayıp para kazanabilirsiniz. Kendinize el becerinize güveniniz varsa anne adayına önceden internetten bir kaç fotoğraf gösterebilirsiniz. Neler istediğine bağlı olarak malzemeler alıp bu işe başlayabilirsiniz.

Gerekli malzemeler tül, çiçek, silikon ve tabancası, cinsiyet belli eden renk kurdela, balonlar ve bi kaç yardımcı malzemeler ile istediklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer bebek kız ise anne ve bebeğe bandana, beşik için çiçeklerle donatılmış cibinlik, eğer erkekse cibinlik için pleksi aynalar, cinsiyet rengi balonlar, kapı süslemesi için köpüklü tüllü süslemeler. Hayal gücünüze bağlı olarak

çeşitlendirebilirsiniz. Bebek doğumundan sonra sadece hastane odasını süsletmek isteyebilirler yada bu işlemi evede taşımak isteyebilirler. Kapıda ödeme yolu ile bebek doğum süsleme malzemelerini buradan bulabilirsiniz.

Sosyal medyadan kendi isminizi ve ne iş yaptığınızı duyurun. Çevrenizdeki anne adayları ile iletişime geçin. Eğer hastanede çalışan tanıdıklarınız varsa sizi tavsiye etmelerini sağlayın. Ben hastane ve ev süslemesi değil sadece İnternet üzerinden sipariş alır kargolarım derseniz oda bir seçenektir.


Yukarıdaki süslemelere ek yeni doğan bebek sepetleri, köpük güllü ayıcıklar, hediyelik bebek çiçekleri babynest, anne kucağı gibi ürünler hazırlayıp satışa sunabilirsiniz. Sanırım internetten para kazanmanın en sevimli ve eğlenceli yolu bu olsa gerek.


RİSKLİ BİR İŞ MİDİR?
Bebek doğum süslemeleri satarak para kazanmak az sermaye dışında zarar ettirmeyen iştir. Ürün siparişine göre malzemelerinizi alarak yaparsınız. Elimde yapılmış ürünlerim hazır olsun derseniz zarar etme ihtimaliniz daha fazla olacaktır. Öncesinden müşterilerinizin hangi renk hangi model istediğini kestiremezsiniz.
Umarım bu bilgiler size yardımcı olmuştur. Bol kazançlar dileriz.

Bebek doğum süslemeleri hazırlama konumuz ile alakalı düşüncelerinizi belirtebilirsiniz sitemizdeki diger kazanc yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

54 thoughts on “BEBEK DOĞUM SÜSLEMELERİ HAZIRLAMA”

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla