ParaKas.NET

ARAÇ REKLAMI İLE PARA KAZAN

Değişen dünya beraberinde bir çok yenilikler de getiriyor. Bunlardan biriside uzun yılardır kullandığımız Teknoloji ürünü olan araçlar. günlük yaşantımızda bize ulaşım konusunda yardımcı olan bu mühteşem teknoloji ürünü, bize kazanç yönünden ekstradan bir katkısı olabilir mi? Hepimiz ilaki otomobillerin üzerlerinde yada Toplu taşıma araçlarında rastlamışızdır. Peki bu nasıl oluyor? şartları nelerdir? diye merak ettiyseniz hemen
Makalemize geçelim.

ARABANIZA REKLAM ALARAK NASIL PARA KAZANILIR
Araç reklamı ile para kazan Arabanıza reklam almak için öncelikle reklam ajanslarına ve ilgili firmalara başvurmanız gerekmektedir. Firma sahiplerinin reklam konusuna çok önem verdiklerini biliyoruz. Bunun içindir ki firma sahipleri, reklam yapabilmek için aklınıza gelebilecek hertürlü yolu deniyorlar. Yapmanız gereken şey, Bulunduğunuz yerde bir reklam şirketine profil kaydınızı oluşturmak olucaktır. Bulunduğunuz yerde diyoruz çünkü, anlaştığınız reklam ajansı giydirmeyi yapması gerekir ve sözleşme sonunda da yapıştırılan reklamın söktürülmesi gerekiyor. Şirketler reklam kampanyasından genellikle farklı şeyler beklemektedir.ama bu aşamada en önemli gereksinimleri sürüş alışkanlıklarınızdır. Ne sıklıkla araç kullandığınızı, aracınızla en çok hangi güzergahlarda gezindiğinizi, aracınızın markası gibi konular göz önüne alınmaktadır.

Peki Kazancım Ne kadar Olucak?
Aylık olarak hesaplarsak en az 250 yada 300 TL kazanacaksınız. Fakat anlaşma içeriği ve koşullar bu ücrete deyişkenlik gösterebilir.
Misal olarak, büyük bir reklam şirketi ile anlaşmış iseniz kazancınız aylık 1000 liraya kadar çıkabiliyor. Tek yapmanız gereken arabanızı sürmek ve yolculuğun keyfini çıkartmak olucaktır.

DİKAT EDİLMESİ GEREKİLEN KONULAR
Araç reklamı ile para kazan Aracınızın markası ve tipi reklam ajansları tarafından önemli deyildir ama bazen sofistike istekler için farklı araba modelleri istenilebilir. Firmalar aracınız bakımlı, sağlam, eskimemiş, boyasının akmamış olmasına dikat etmektedirler.Bu şartları yerine getiren sürücüler Ay sonunda aracınızla yaptığınız kilometre sayısınca firma size sözleşme önericektir. Şirketler aracınıza reklam ilanları yapıştırdığında beraberinde GPS takip sistemi yerleştirebilir. Araç sürüş dakanızı, gezindiğiniz güzergahları yani tam olarak size verilen görevleri yerine getirip getirmediğini öğrenmek için bu yola başvurucaklardır.

Reklam Başvurularında Ücret Ödeyecek miyim?
Öncelikle ilgili kurumlardan beli izinler ve beli bir vergi ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu vergi ücretini siz mi ödeyeceksiniz yoksa anlaştığınız reklam firması mı karşılayacak konusu firma yetkilileri ile sözleşme öncesinde konuşulması gerekmektedir. Firmanın ödememesi durumda kazanacağınız paranın bir kısmını vergiye ödemek zorunda kalıcaksınız.

Araç reklamı ile para kazan konumuz ile alakalı yorum yapabilir web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

4.8
74