iş FikirleriPara Kazan

ARAÇ KİRALA PARA KAZAN

ARAÇ KİRALA PARA KAZAN
Araç kirala para kazan konumuza biraz göz atalım ozaman keyifli okumalar Şimdi sizlere çokta bilinmeyen bilenlerin ise pekte önemsemeden baktığı ama gerçekten güzel para kazandıran bir işten bahsedeceğiz.


ARAÇ KİRALAMA NASIL YAPILIR
Otomobil almak satmak bazıları için bir hobi bazıları için bir ihtiyaç, bazıları içinse mecburiyettendir. Oto kiralama deyince bir çoğumuzun aklına rent-a car gelmiş olmalı. Evet buda bir çeşit sayılır ama işyerinizi olmasına 10-15 araç olmasına gerek yok.

Evinizde birden çok araç varsa, elimde toplu bir para olsun başka şeylerde kullanırım yada çok araba kullanan biri değilim diyorsanız satmak isteyebilirsiniz. Peki aracınızı satmak yerine kiraya vermeyi ve her ay düzenli olarak maaş gibi para kazanabileceğinizi biliyormusunuz?


Eğer standartlara uyan bir aracınız varsa kuracağınız bağlantılarla özel kurumlara işletmelere kiraya verebiliyorsunuz. Aracınızın markasına ve modeline ve sözleşmenize göre aylık 1.500-3000 TL arası değişen fiyatlar ile kiraya verirsiniz.


Böylelikle aracınızı satmadan güzel bir ek geliriniz daha olacaktır. Nasıl yapacağınıza gelirsek, bazı araç alım satım sitelerinde kiraya vermek istediğinize dair ilanlar verebilirsiniz. Kurumların belli dönemlerde araç kiralama ihalelerine başvuru yapabilirsiniz.


DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Özel firmalar, şirketler ve kurumlara kiralamanın dışında başka şahıs ve işyerine kiralayacaksanız güvenilir olup olmadığını çok iyi araştırın. Dikkat etmeniz gereken bir kaç detayı beraber inceleyelim
Sözleşmenizde
1-vergi, kasko sigorta gibi mecburi durumlarda hangi tarafın sorumlu olacağı,
Kasko sigorta olmadan trafiğe çıkmanın yasal olarak cezası olduğundan mecburidir. Mal sahibi yada kiracı sözleşme dahilinde bunları yaptırmaları yükümlülüğünü kabul eder.
2-Ödeme seçenekleri ve depozito,
Kira bedelini elden yada banka yoluyla tahsil edebilirsiniz. Aldığınız depozitoyu sözleşmede belirtirsiniz.
3- Sürücü hatasından doğan zararlar
Sürücü hatasından doğan kazalar, trafik cezası,alkollü araç kullanma vs gibi zararların karşılanması
4- Kiralama süresi
Ne kadar süre ile kiraladığınız ve hangi tarihte teslim alıp teslim edeceğiniz.
Tüm bu şartlar sizi ve karşı tarafı mağdur etmeyecektir. Dilerseniz birden fazla aracınızı kiraya verebilir daha fazla para kazanabilirsiniz. Araç kirlama şartlarına şuradan göz atabilirsiniz.

Araç kirala para kazan konumuz ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi yorumda belirtirseniz seviniriz sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

43 thoughts on “ARAÇ KİRALA PARA KAZAN”

  1. Biraz tefarruatlı iş ve zaten yapan rent a car lar varken olmaz gibi me geliyor. Yapacak olan ın Allah yardımcısı olsun.

  2. Araç kiralamak güzel güvenilir kişi veya kurumlardan çok kez kiraladım hiç bir sorunla karşılaşmadım

  3. Bu işi yapan firmalar var ancak tanıdık kişilere araçlarınızı kiralayabilirsiniz.

  4. Aracim olsaydi ilk isim kiraya vermek olirdu yada kiyamazdim kiraya vermeye bikemiyorum artik ne olurdu

  5. Yok rent a car değil şahısların kiralamasından bahsediyoruz makalede. Belediyeler de kiralıyordu

      1. Renk a car dan bahsediyorsunuz sanırım ama tek aracı olanlarda özel or.elektrik şirketleri belli şartlarda olan araçları km hesabı ile kiraliyon lar benim dediğim o

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla