Para Kazan

AMAZON SATIŞ ORTAKLIGI YAPARAK PARA KAZANMAK

AMAZON SATIŞ ORTAKLIGI OLARAK PARA KAZANMAK
Amazon denilince sadece aklımıza amazon web sitesinden alışveriş yapmak gelebilir oysa amazon satış ortaklığı yaparak para kazanmak mümkün

İnternet çağında yaşadığımız için bir çok işlerimizi internetten yapıyoruz. Fatura ödemek, alışveriş yapmak, para kazanmak vs… Peki satış ortağı olup başkalarının yaptığı alışverişten siz kazansanız nasıl olur?


AMAZON NEDİR? NASIL SATIŞ ORTAĞI OLABİLİRİM?
AMAZON Satış ortaklıgı Amerika’da kurulmuş binlerce müşterisi olan giyim, kozmetik, elektronik vs.. gibi aradıklarınızı çok rahat bulabileceğiniz milyonlarca ürün yelpazesine sahip alışveriş platformudur. Son yıllarda Türkiye de kendine satış ortağı aramaya başlamışlardır.
Nasıl kazanırım sorusuna gelecek olursak AMAZON Satış ortaklığını çok iyi bilmek için hata yapmamanız adına eğitim kurslarına katılmanız tavsiye ediliyor. Sonrasında ise AMAZON a ücret karşılığı satış ORTAĞI oluyorsunuz. İster çok uygun fiyatlı ürünler isterseniz çok pahalı ürünler satabilirsiniz. Giyim, elektronik, hobi ve spor malzemeleri hangi alanda satmak istediğinizde size kalmış. Bu ürünler sizin kişisel sayfanızda görünecektir. Depolama, kargolama, iade almak AMAZON tarafından yapılmaktadır. Sizin yapmanız gereken ürünlerim satılsın diye oturup beklemek değil. Sizde emek harcayacak, yorulacak ve emek vereceksiniz. Ödemem nasıl olacak derseniz banka yolu ile ödemeniz yapılmaktadır.

AMAZONDA NELER YAPILABİLİR

Tabiki AMAZON Satış ortaklıgin’da da sadece bunları satarak değil, yazarlık yönünüzü varsa e- kitap yazabilirsiniz. Kitabınız sepete eklendiğinde kazanırsınız. Tasarım kabiliyetiniz varsa her çeşit baskıya uyabilecek süblimasyon baskı tasarımı yada makina işi tasarımı gibi yaparakta komisyon alabiliyorsunuz. Çeşitli linkler paylaşarak ve paylaşmalarını sağlayarakta kazanacaksınız. Bir diğer seçenek ise AMAZON eğitimcisi olabilirsiniz. Videolar çekerek para karşılığı satabilirsiniz. Bunlar sadece AMAZON un kazanç yollarından bir kaçı. Zaman içerisinde yeteri kadar emek verdiğinizde size kazancı gerçekten hiç beklemediğiniz kadar güzel olacaktır. Dilerseniz daha detaylı araştırmalar yaparak AMAZON sayfasını ziyaret ederek içeriğinde neler olduğunu görmeniz adına size yardımcı olacaktır. Şunuda unutmayalım ki ticaret yapacağınız için her ay kazancınız ya artacak yada azalacaktır.


AMAZON RİSKLİMİDİR?
Öncelikle çaba gösterilmeyen, emek verilmeyen her işin riski vardır. Zorlandığınız, takıldığınız noktalar elbette olacaktır. Sistemin kurallarını, şartlarını çok iyi öğrenin ve alışmak için kendinize zaman tanıyın. O işi zaman içinde çok iyi öğreneceksiniz ve stratejik yönlerinizi de kullanabilirseniz riskte ortadan kalkacaktır. Herkese bol kazançlar dileriz.

Web sitemize de bulunan diger kazanç yöntemlerine burayatiklayarak ulaşabilirsiniz

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

9 thoughts on “AMAZON SATIŞ ORTAKLIGI YAPARAK PARA KAZANMAK”

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla