Para Kazan

ALIŞVERİŞ YAP PARA KAZAN

ALIŞVERİŞ YAP PARA KAZAN
Bir iş düşünün hem alışveriş yapacak hemde üstüne para kazanacaksınız. Kulağa ne kadar güzel ve eğlenceli geliyor değilmi? Bu iş sizinde ilginizi çektiyse buyurun nasıl yapılacağını anlatalım.


ALIŞVERİŞ YAPARAK KAZANMAK
Hepimiz alışveriş yapmak için çeşitli İnternet sitelerini yada gezmekten hoşlandığımız avm leri tercih ediyoruz. Bazı firmalar, siteler ise bunu kazanca dönüştürmek için farklı yollar denemekte.

Küçük indirimler, para puanlar vermektedir. Öncelikle yapmanız gereken bu siteye giriş yapmak. Alışveriş yapacağınız ünlü markaların yer aldığı sitelerden birini seçerek istediğiniz beğendiğiniz ürünleri sepete eklemek.

Alışveriş yap para kazan sitelerinden bu tanesi şurada bakabilirsiniz.

Eklediğiniz ürünlere %4 den başlayıp %10 a varan indirimler ve 20 TL den 200 TL ye kadar para puan kazanabiliyosunuz. Bir sonraki alışverişiniz de kullanabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapacak kişiler bu siteler üzerinden alışveriş sitelerine girerlerse kazanmış olacaklar.
Diğer alışveriş yaparak kazanma yoluda yaptığınız alışveriş fişlerinizi siteye yüklemek.

Bu sitede ise sürprizler, sinema bileti, İnternet paketi, markaların ürünleri, puanı paraya yada alışveriş çekine çevirebilirsiniz.
Bazı siteler ise hesabınızda puan olarak biriktirip belli bir limite geldiğiniz zaman paranızı hesabınıza yatırıyor.

Alışveriş yap para kazan ile alakalı bir diğer süre yere buradan ulaşabilirsiniz


Ortalama olarak hesaplandığında aylık 50 TL ila 300 TL arasında paralar kazanabilirsiniz. 500 TL lik bir alış veriş yapıp %7 indirim ve 50 TL para puan kazanmış olsanız 35+50 TL karınız var demektir. Tabi bu rakamlar bir varsayımdır. Fazlası yada azı olabilir. Kayıt yaptığınız sitelerin indirim yüzdeleri değişiklik gösterebilir.


Bazı markalar ise kendi şubelerinden alışveriş yapmanız karşılığı cuzi bir miktar yol parası yemek parası adı altında size ödemeler yapabiliyor. Bunun için internetten ilan veren ajanları takip edebilirsiniz.


Alışveriş yapmanın tadını çıkartırken eğlenirken para kazanmak oldukça güzel fikir. Siteye kaydınızı yapın, kurallarına uyun ve çok iyi araştırıp okuyun. Çöpe attığınız fişlerinizde para kazanmak için size yardımcı oluyor daha ne olsun sizde bu fırsatları değerlendirin.
Sizde bu konudaki fikir ve görüşlerinizi yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

Alışveriş yap para kazan konumuz ile alakalı görüşlerinizi yorumda belirtiniz diger kazanç yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

53 thoughts on “ALIŞVERİŞ YAP PARA KAZAN”

  1. Öncelikle şunu bilmek lazım ,dünyadaki hiçbir firma zararına satış yapmaz, yani yaptığı indirimi yada verdiği puanları zaten alacağınız şeye eklemiştir ama şöyle bir durum var ,alışveriş yapacaksanız indirim ve puanı kullanmak da sakınca yok zaten, kimse puan için alışveriş yapmaz diye tahmin ediyorum, benim bu durumlarda kullandığım bir örnek var , eskiden gazeteler kuponla tencere verirdi, şimdi kampanyadan önce siz o gazeteyi alıyorsanız tencere bedavaya gelir ama tencere için gazeteyi alırsanız o tencere bedava filan olmaz parasını ödemiş olursunuz .

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla