ParaKas.NET

ADIM ATARAK İNTERNETTEN PARA KAZAN

ADIM ATARAK İNTERNETTEN PARA KAZAN
Günlük rutininizi hiç bozmadan attığınız her adımla nasıl para kazanacaksınız şimdi sizlere bu konudan bahsedeceğiz.
ADIM AT PARA KAZAN
Bu uygulama sosyal sorumluluk olarak geliştirilmiş obezite ve sağlıksız beslenen insanları yürümeye ve sağlıklı yaşamaya teşvik etmek için yapılmış bir uygulamadır. Yürümeyi pek sevmeyenler, yürüyüş için vakit bulamayanlar, her fırsatta spordan kaçmak için bahaneler üretenler, iş yerinde hareket edemeyenler, 5 dakikalık yolları araba, dolmuş gibi araçla gidenler vs kişiler için çok güzel bir yönlendirmedir aslında.


Attığınız her adım size para olarak dönecek ve sağlıklı yaşam için belirli adım atmış olacaksınız.
İlk yapmanız gereken bu uygulamayı telefonunuza indirmek ve aktif İnternet kullanıcısı olmanız gerekir.

Bu uygulama adım ölçer olarak sizin attığınız her adımı sayacak. Sanal para ile çalışan bu sistem günlük olarak sizden belirli bir adım atmanızı tavsiye edecek ve ödemenizi günlük olarak hesabınızda göreceksiniz.

Eğer iş yerinizde ve günlük yaşantınızda çok hareketliyseniz bu kazanç artacaktır.
Örneğin günlük 10.000 adım 1 dolar. Tabi bu 1 dolar sitelerin kendi sanal parası olarak değişkenlik gösterir.


Sanal parayı bitcoin gibi TL ye çevirip hesabınıza aktarabilir yada İnternet alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
İnternet üzerinden kullandığınız bu uygulamada günlük işlerinizi aksatmadan extra bir çaba sarfetmeden kazanabilirsiniz.

Alışverişte, çalışırken, temizlik yaparken yada gezerken her yerde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Telefonunuz ve internetiniz açık kaldığı sürece uygulama sizi rahatsız etmeden adımlarınızı saymaya ve kazandırmaya devam ediyor.


Uyanıklık yaparak evcil hayvanlara ve hareketli bir sisteme yerleştirme düşüncesi insanların aklına gelmiş ancak uygulama bunun içinde bir kaç kendine göre önlem almış bulunmaktadır. Gerçekten adım atarak para kazanmak daha dürüst yoludur.

UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ

Adım atarak internetten para kazanmak gerçekten kulağa çok hoş geliyor ve sağlık söz konusu olduğu için mutlaka yapılmalıdır diye düşünüyoruz.

Uygulama ilk yapıldığında “hareketsiz yaşama hayır” demeleri bir çok şirketin ilgisini çekmiş . Sponsorlar çoğalmış akıllı saat, bileklik, ayakkabı gibi yürümeye teşvik ve birazda yeni fikir olduğu için ortaklık tekliflerine açık hale gelmiştir.

Adım atarak internetten para kazan konumuzla alakali görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Web sitemizdeki diğer kazanç yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

4.8
60